O nás

Jsme rodinná firma založená v roce 1990 jako prodejna kočárků a jízdních kol. Nepřímo jsme tímto navázali na živnost dědečka pana Jana Rezka, který provozoval "Velo moto opravy" v domě na Husově náměstí v č.p. 26.

Na začátku jsme měli prodejní prostory v průjezdu rodinného domu, postupně jsme rozšiřovali sortiment jízdních kol, navazovali spolupráci s jednotlivými dodavateli a naši prodejní plochu zvětšovali nejprve v roce 1992 na 40m2 a v roce 1995 na 120m2.

Na této prodejní ploše si zákazníci mohou vybrat ze 120 vystavených kol dětských, dospělých i elektrokol. Další jízdní kola pak je možné vybírat pomocí objenávkového systému přes naše webstránky nebo v prodejně.

Nabídku jízdních kol doplňuje  velký sortiment náhradních dílů - pláště, duše, lanka..., cyklooblečení, cykloobuvi a přileb.

Zákazníci mohou také využít naše servisní zázemí, kde provádíme veškerý servis kol, na který absolvujeme každoročně školení pro mechaniky. Zde se seznamujeme s novinkami ať již z oblasti nových materiálů nebo technických produktů, abychom mohli zákazníkům poradit i nejnovějšími technickými změnami.