AUTHOR Linea 2026 19" černá/modrá dámské krosové kolo
Dostupnost do 7 dnů.
14 590,00 Kč
| Velikost: | 17", 19" |
| Rám: | hliník 700c (LST) |
| Přední vidlice: | SUNTOUR NEX LO, uzamykatelná (63 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník: | PROWHEEL, 36 zubů, 170 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP zapouzdřené |
| Měnič: | SHIMANO Cues 4000 |
| Řazení: | SHIMANO Cues 4000 (9) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-LG300-9, 11-46 zubů (9) |
| Řetěz: | KMC XGlide |
| Náboje: | QUANDO, 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO |
| Ráfky: | AUTHOR Argon Cross, 32 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště: | AUTHOR Trail Maker, 700 x 40c |
| Pláště (Zadní): | AUTHOR Trail Maker, 700 x 40c |
| Pedály: | AUTHOR Non Slip plast |
| Řidítka: | hliník, rise 20 mm, 660 mm |
| Představec: | ZOOM hliník |
| Sedlovka: | ZOOM hliník (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Noble |
| Počet rychlostí: | 9 |
| Omotávky: | tvrzená pěna |