AUTHOR Espirit 17" titan-matná/černá/červená touring E-kolo s baterií navíc
Elektrokolo ve stylu SUV.
Pro jezdce, kteří chtějí pohodlí, výbavu a dlouhý dojezd na každé cestě.
Author Espirit je univerzální elektrokolo navržené pro každodenní mobilitu i delší výlety. Kombinuje pohodlnou geometrii s nízkým nástupem, silný pohonný systém Shimano a praktickou výbavu, díky které je připravené vyrazit hned – do města, na cyklostezku i na víkendové výpravy.
- Srdcem kola je výkonný motor SHIMANO STEPS E8000 (70 Nm)
- Během jízdy neustále analyzuje kroutící moment, kadenci i rychlost
- Dokáže plynule přizpůsobovat podporu šlapání
- Zajišťuje přirozený projev jízdy
- Efektivně hospodaří s energií baterie
- Druhá baterie zdarma v ceně kola, která výrazně rozšiřuje dojezd a dává jezdcům svobodu vyrazit opravdu daleko
- Vysokokapacitní baterie SHIMANO E8036 (630 Wh) nabízí Espirit maximální flexibilitu pro každodenní používání i delší výlety
- Pohodlná geometrie s nízkým nástupem, která usnadňuje nastupování a poskytuje přirozený posed
- Kompletní výbava – nosič, blatníky i světla jsou součástí základní výbavy.
Technické parametry pro pohodlnou a efektivní jízdu
- Motor SHIMANO STEPS E8000 – 70 Nm – plynulá a inteligentní podpora šlapání
- Baterie SHIMANO E8036 – 630 Wh – vysoká kapacita a dlouhá životnost
- Druhá baterie zdarma v ceně kola – výrazně prodloužený dojezd
- Nová SHIMANO e-sada CUES – spolehlivé komponenty navržené pro elektrokola
- Pohodlná geometrie s nízkým nástupem – snadné nastupování a komfortní posed
- Pláště KENDA Kwick Seven 27.5" × 2.00" s ochranou proti defektu – jistota na asfaltu i cyklostezkách
- Displej SHIMANO SC6100 – přehledné zobrazení jízdních dat a jednoduché ovládání
- Author Espirit spojuje komfort, výkon a praktickou výbavu do jednoho univerzálního celku
- Ideální volba pro jezdce, kteří chtějí spolehlivé elektrokolo do města
- Model připravený na delší výlety – s dostatkem energie na každou cestu.
AUTHOR Espirit 17" titan-matná/černá/červená touring E-kolo s baterií navíc
Produkt je skladem.
49 990,00 Kč
| Velikost: | 17", 19" |
| Rám: | hliník (LST) s nízkým nástupem (integrovaná baterie) |
| Přední vidlice: | RST Vita TnL, uzamykatelná (60 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník: | SHIMANO Steps E8000, 38 zubů, 170 mm kliky |
| Středové složení: | SHIMANO Steps |
| Měnič: | SHIMANO Cues 4000 |
| Řazení: | SHIMANO Cues 4010 (9) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-LG300-9, 11-41 zubů (9) |
| Řetěz: | KMC eGlide |
| Náboje: | AUTHOR Radon, 36 děr |
| Brzdy: | SHIMANO MT-200, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky: | SHIMANO MT-200 |
| Ráfky: | AUTHOR E-Krypton 27.5, 36 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Pláště: | KENDA Kwick Seven, 27.5" x 2.00", reflexní pruhy |
| Pláště (Zadní): | KENDA Kwick Seven, 27.5" x 2.00", reflexní pruhy |
| Pedály: | AUTHOR Non Slip plast |
| Řidítka: | AUTHOR hliník, rise 10 mm, 640 mm |
| Představec: | AUTHOR hliník |
| Sedlovka: | UNO odpružená (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR E-Class |
| Počet rychlostí: | 9 |
| Motor: | SHIMANO Steps E8000, 250 W |
| Baterie: | SHIMANO E8036 Li-Ion, 36 V, 17,5 Ah, 630 Wh |
| Display: | SHIMANO Steps E6100, LCD |
| Omotávky: | AUTHOR Pro Lock |