Electra 2025-26
https://www.youtube.com/watch?v=apfY4QWPzKs
| Velikost | 17", 19" |
| Rám | dural 6061 700c (L) |
| Přední vidlice | RST Nova TnL, uzamykatelná (60 mm) |
| Motor | SHIMANO Steps E-5000, 250 W |
| Baterie | SHIMANO E-8010 Li-Ion, 36 V, 14 Ah, 504 Wh |
| Displej | SHIMANO Steps E-6100, LCD |
| Hlavové složení | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník | SHIMANO Steps E-5010, 38 zubů, 170 mm kliky |
| Středové složení | SHIMANO Steps |
| Měnič | SHIMANO Cues 4000 |
| Řazení | SHIMANO Cues 4000 (9) |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-LG300-9, 11-41 (9) |
| Řetěz | KMC eGlide |
| Náboje | AUTHOR Radon, 36 děr |
| Brzdy | TEKTRO HD-T275, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-T275 |
| Ráfky | AUTHOR Radon Cross, 36 děr |
| Paprsky | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Přední plášť | CST reflexní pruhy 700 × 40c |
| Zadní plášť | CST reflexní pruhy 700 × 40c |
| Pedály | AUTHOR Non Slip dural |
| Řídítka | AUTHOR, 25 mm, 640 mm |
| Gripy | AUTHOR Pro Lock |
| Představec | UNO nastavitelný |
| Sedlovka | UNO odpružená (27.2) |
| Objímka | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo | AUTHOR Queen Sofa |
| Počet rychlostí | 9 |
| Váha | 23,2 kg / 17" |
Electra 2025-26
Produkt je skladem.
44 990,00 Kč
52 990,00 Kč
Ušetříte 8 000,00 Kč!